پشتیبانی و خدمات پس از فروش

BIME.jpg

تعمیرگاه رسمی شرکت آفومار با بیش از پنجاه سال تجربه و سابقه حرفه ای یکی از اولین تعمیرگاههای مجاز تعمیرات دوربینها و لوازم عکاسی در ایران بوده است که در بدو تأسیس با مدیریت مستقیم آقای مجید مایل افشار (فرزند آقای احمد مایل افشار بنیانگذار عکاسی نوین در ایران ) و با استفاده از وسایل تعمیرگاهی و تکنولوژی روز آن زمان کشور آلمان راه اندازی شد. در بدو امر این تعمیرگاه غالبا" پاسخگوی نیاز عکاسان حرفه ای استودیو ها و خبرنگاران بود ولی با گسترش روز افزون هنر و صنعت عکاسی در ایران بین عامه مردم، مدیریت شرکت آفومار نیز این تعمیرگاه را بر اساس نیاز جامعه گسترش داده است.
اکنون این تعمیرگاه عهده دار تعمیرات و خدمات پس از فروش کلیه محصولات تحت نمایندگی شرکت آفومار میباشد که بخش عمده آن تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات عکاسی کارخانه معظم تولید و عرضه دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری "کانن" و چاپگرهای حرارتی "کانن"، "هایتی" و "دی ان پی"  میباشد.
با ورود دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال به بازار ایران و تغییر کلی سیستمهای داخلی دوربینها و همچنین حساس شدن اجزاء داخلی آنها و نیاز مبرم به داشتن دانش و افراد تحصیل کرده و دوره دیده در شرکت کانن مرکزی (اروپا و یا ژاپن)، همچنین داشتن دستگاههای بسیار پیشرفته جهت تشخیص و تعمیر این نوع کالاها، این شرکت با انجام سرمایه گذاری بسیار زیاد و همچنین استخدام مهندسین دارای دانش روز و اعزام آنها به مرکز آموزشی، خود را آماده پذیرش و تعمیر تجهیزات وارد شده در حد استاندارد جهانی نموده است.
شرکت آفومار با در اختیار داشتن افراد مجرب و متخصص در تمام رشته ها ، اعم از عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای ، چاپ و لابراتوارهای عکاسی و حتی نرم افزار و سخت افزار کامپیوتری و نیز تکنیسین های قسمت خدمات پس از فروش ، این وظیفه را بر خود واجب دانسته تا غیر از فروش لوازم وارداتی خود، به آموزش و مشاوره خرید این محصولات نیز اهتمام ورزد.
در پی استقبال گسترده خریداران محترم دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال کانن از طرح بیمۀ دوربین و جهت رضایت و رفاه هر چه بیشتر مشتریان ، شرکت آفومار به منظور تسریع در  ارائه خدمات بیمه و همچنین کاهش مدت زمان انتظار خریداران عزیز برای دریافت خسارت، اقدام به راه اندازی طرح بیمه اختصاصی خود به نام "بیمه اطمینان" نموده است.
لازم به ذکر است که بیمه اطمینان شرکت آفومار کلیه حوادث احتمالی را به جز سرقت تحت پوشش  قرار میدهد. لذا در صورت بروز هرگونه اشکال در دوربین خود میتوانید جهت استفاده از خدمات بیمه و یا گارانتی، با در دست داشتن کارت بیمه"اطمینان" و کارت گارانتی به بخش خدمات پس از فروش دوربینهای عکسبرداری و فیلمبرداری کانن واقع در خیابان ایرانشهر جنوبی- بعد از چهارراه سمیه- نبش کوچه کامل- پلاک 64- ظبقه همکف مراجعه فرمائید.

خریداران محترم میتوانند جهت انتقاد و ارائه هرگونه پیشنهاد با شماره تلفن 88320093 تماس بگیرند.
در ضمن مشتریان ما در شهرستانها نیز میتوانند با تلفن مستقیم 88864362 تماس حاصل فرمایند.